ŠD Partizan VIČ Ljubljana ima status Društva v javnem interesu, s čimer se uvrščamo na seznam upravičencev, katerim je mogoče nameniti del dohodnine za donacije.

Na vas se obračamo s prošnjo, da svoj del (do 0,5%) dohodnine namenite našemu društvu.

Donacija vam ne bo povzročila nobenega dodatnega finančnega bremena, nam pa bo olajšala pokrivanju stroškov. V kolikor te svoje pravice ne izkoristite, ta del dohodnine avtomatsko postane del državnega proračuna.

Obrazec za odstop dohodnine Partizanu VIČ dopolnite s svojimi podatki, podpišite in oddajte v pisarno ali v poštni nabiralnik (reža) na vhodnih vratih društva. Lahko ga posredujete tudi znancem, prijateljem sorodnikom, skratka vse, ki so na tak način pripravljeni pomagati našemu društvu.

Obrazec lahko izpolnite tudi na spletnem portalu eDavki. Naša davčna številka je 51139049.

Vse prejete izjave bomo poslali na ustrezne Davčne urade.

Hvala vsem, ki ste se na prošnjo odzvali!

Kategorije: Novice